Historia

Istniejemy od 2001 roku. W swej branży mamy już duże osiągnięcia, sukcesy i jesteśmy rozpoznawalni, przede wszystkim dzięki uczciwej, rzetelnej pracy, dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego zlecenia.

Jesteśmy  przekonani, że wymagania i oczekiwania naszego Klienta są najważniejsze. Dążymy więc do doskonałości w realizacji zleceń, wsłuchując się w potrzeby zamawiających.
Jesteśmy firmą rodzinną, opartą na tradycjach, obyczajach i dobrym smaku. W naszym domu rodzinnym zawsze bardzo dużą wagę przywiązywało się do podawanych i serwowanych posiłków, ich wyglądu, estetyki no i oczywiście smaku. Stąd zamiłowanie do wyszukanych, oryginalnych i niebanalnych dań, podawanych w elegancki sposób.
Nasze doświadczenie gastronomiczne to setki zorganizowanych i przygotowanych przez moją firmę imprez typu komunie, stypy, wesela, przyjęcia, bankiety, konferencje i inne oraz rozwijający się w dzisiejszych czasach coraz bardziej catering czyli przygotowanie i dostarczenie do domu klienta lub zakładu pracy przygotowanych potraw na różnego rodzaju uroczystości.
Podsumowując- na rynku nasza firma istnieje już kilkanaście lat. Wykonując swoją pracę wiemy co robimy i robimy to naprawdę dobrze. Świadczy o tym zadowolenie naszych klientów i przede wszystkim to,iż do nas wracają przy organizacji kolejnych imprez.