Przyjęcia we wskazanym miejscu

Współpraca z Państwem będzie dla nas wielkim wyróżnieniem, przyjemnością i z pewnością okaże się mocą obopólnej satysfakcji, jeśli tylko powierzycie nam zorganizowanie i oprawę Waszego przyjęcia w dowolnym miejscu

Przyjęcia w ogrodzie – Wyobraźcie sobie... Lato, piękna pogoda i Wasze przyjęcie nie w murach,nie w budynku, ale na dworze wśród kwiatów, promieni słońca i lekkiego wietrzyku. Dla nas żaden problem. Możemy przygotować imprezę w namiotach, altanach, pięknie udekorowanych, woalami, tiulami i kwiatami. My zajmiemy się wszystkim. Masz swój ogród, w którym można ustawić taki namiot? To świetnie. Jeśli jednak nie, my znajdziemy takie miejsce i lokalizację, aby Twoje przyjęcie zakończyło się sukcesem.

Nasza współpraca rozszerza się także o wynajem i organizację przyjęć w domkach myśliwskich, coraz bardziej ostatnio popularnych ze względu na swoisty charakter i wystrój takiego lokalu.Domki myśliwskie to wysoki standard cenowy,ale za to mamy tu niepowtarzalne walory aury leśnej.

Dzięki współpracy z większością ODREMONTOWANYCH sal strażackich oraz domami kultury na terenie powiatu oraz powiatów ościennych jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom, także dotyczącym lokalizacji uroczystości.