Catering

Catering czyli ostarczanie gotowych potraw zewnętrznym odbiorcom. Powierzcie nam Państwo przygotowanie uroczystości, a sami celebrujcie swoje święto.

W tej chwili znaczenie tego słowa mocno się zatarło i często jest używane niewłaściwie. W każdym bądź razie sygnalizujemy, że jesteśmy w stanie przygotować i dostarczyć catering Państwu na domowe przyjęcia typu imieniny, urodziny nawet na 5-6 osób, ale także na 100. Wystarczy zamówienie z dwudniowym wyprzedzeniem. Nie zawsze jest czas, możliwości czy nawet chęci na wielogodzinne przygotowania w kuchni. Dlatego jesteśmy my- z bogatą ofertą, z której naprawdę warto skorzystać.
Nie boimy się żadnych wyzwań. Na swoim koncie oprócz zwykłych, standardowych przyjęć mamy obsługę gastronomiczną, szkoleń, kolonii, szwedzkich stołów, imprez na 200 osób, czy imprez komunijnych w pięciu różnych miejscach.

Specjalizujemy się w:

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE-Wszelkiego rodzaju jubileusze rodzinne, osiemnastki, chrzciny, komunie, imieniny, stypy itp. Zorganizujemy przyjęcie o jakim marzycie, musicie tylko dać nam parę wskazówek dotyczących przyjęcia a resztą zajmiemy się sami – bo uwielbiamy to robić.

PRZYJĘCIA WESELNE-Jest to uroczystość i przedsięwzięcie planowane i przygotowywane z dużym wyprzedzeniem. Państwo Młodzi zawsze chcą by ten dzień – ich wspólne święto było czymś wspaniałym, niesamowitym i na trwałe zapisało się w pamięci zarówno ich jak i swoich gości. Mamy spore doświadczenie w przygotowywaniu tego typu uroczystości i możemy zapewnić, że zrobimy naprawdę wiele aby Wasze przyjęcie Ślubne było urzeczywistnieniem Waszych marzeń.

OBIADY BIZNESOWE-Chętnie przygotujemy dla Państwa wyszukane dania, zaskakując miło zaproszonych gości lub też jeśli takie będzie życzenie, dostarczymy tradycyjne, oparte na polskiej, sprawdzonej kuchni potrawy.

IMPREZY INTEGRACYJNE-Tutaj istnieje cały wachlarz możliwości. Imprezy dla dzieci pracowników np. z okazji Dnia Dziecka, Mikołajki, imprezy choinkowe, bale pracownicze, rekreacyjne imprezy plenerowe, typu ogniska, majówki czy wycieczki. Z doświadczenia wyniesionego z pracy w instytucji kultury, jesteśmy w stanie zorganizować i przygotować wszelkie niespodzianki, które uatrakcyjnią daną uroczystość.

KONFERENCJE I BANKIETY-Bardzo często charakter organizowanych przez Was spotkań wymaga właśnie takiej formy podana poczęstunku dla uczestników czy gości. Jest to sprawdzony sposób- elegancki, szykowny i umożliwia gościom prowadzenia rozmów i dyskusji w szerszym gronie.

WIGILIE PRACOWNICZE-Jeśli chcecie dla swoich pracowników wyczarować magiczną atmosferę świąt jeszcze w pracy, możemy przygotować dla Was przyjęcie opłatkowe. Z pewnością będzie to niezapomniane spotkanie dla całego grona uczestników.

EVENTY JUBILEUSZOWE-Do takich z pewnością należy obchodzony w większości zakładów pracy – Dzień Kobiet. Możemy przygotować i dowieźć z tej okazji mały poczęstunek do bądź też zaprosić je do naszego lokalu na uroczystą kolację, połączoną np z jakimś koncertem lub innym występem artystycznym. Z pewnością będzie to dla nich miła niespodzianka

KINDERBALE-Nasze kochane pociechy! To dla nich potrafimy zrobić tak wiele. Przychodzą takie dni- Święta, jak np. urodziny naszych dzieci, kiedy chcemy sprawić im ogromną radość, przyjemność. Przygotować coś innego, nietuzinkowego, coś co spowoduje nieustanny uśmiech na ich twarzach. Możemy wtedy zorganizować bal urodzinowy na jakim jeszcze nie byli. Będą wtedy baloniki, czapeczki, fontanna czekolady, gry i zabawy przygotowane przez nas, poczęstunek i co jeszcze zamarzą – niech im się spełnią! To przecież urodziny naszego Dziecka.

POSIŁKI REGENERACYJNE-Są to najczęściej ciepłe posiłki w postaci zup, które przysługują pracownikom zatrudnionym. Możemy przygotowywać i dowozić takie posiłki do zakładu, jeśli oczywiście posiada pracowników, którym przysługują tego rodzaju dodatki.

POSIŁKI DLA UCZNIÓW-Coraz częściej szkoły rezygnują z utrzymywania kuchni ze względów oszczędnościowych oczywiście. Jesteśmy w stanie dowozić ciepłe posiłki dla dzieci ze szkół lub przedszkoli.