Wedding planner

Nie zawsze przyszli Państwo Młodzi mają czas, zajmować się tymi wszystkimi formalnościami związanymi z organizacją wesela. Niektórych to przeraża a wręcz zniechęca do całej uroczystości.

Dlatego proponuje Wam profesjonalną usługę koordynatora ślubnego, który w Waszym imieniu i na Wasze zlecenie zajmie się wszystkimi sprawami związanymi z organizacją wesela, tak aby dzień Waszego Ślubu był urzeczywistnieniem oczekiwań, marzeń i wyobrażeń o tym wydarzeniu.

Już dziś zapraszamy do nas po inspiracje:

DSC 0171m Oryginalne i nietuzinkowe...buty do ślubu

 POJAZDY ŚLUBNE-Tu ile par tyle gustów i wyobrażeń o tym jakim pojazdem należy dojechać w ten szczególny dzień do ślubu. Powiedzcie nam o Waszych marzeniach, jeśli chodzi o pojazd ślubny a my postaramy się urzeczywistnić te marzenia.

FILM I VIDEO-Reportaż ślubny przez wiele lat będzie Wam przypominał o Waszym Ślubie. Wybór odpowiedniego operatora jest dlatego tak ważną rzeczą przy planowaniu przyjęcia weselnego. Zatrzymanie w obiektywie tych niepowtarzalnych chwil z wesela i oglądanie ich po latach będzie miłym wspomnieniem zarówno dla Was jak i Waszych gości, Podpowiemy kto robi to najlepiej i z czyich usług na pewno będziecie zadowoleni.

PAPETERIA ŚLUBNA-Tutaj mamy cały wachlarz propozycji do wyboru. Od wzorów zaproszeń, winietek, menu na stół, podziękowań dla rodziców, po naklejki z waszymi życzeniami na butelki z alkoholem czy pudełeczka z ciastem. Pomożemy Wam w wyborze, zaproponujemy różne rozwiązania tak byście wybrali coś co najbardziej odpowiada Waszym gustom i upodobaniom.

STROJE ŚLUBNE-Tutaj mamy cały wachlarz propozycji do wyboru. Od wzorów zaproszeń, winietek, menu na stół, podziękowań dla rodziców, po naklejki z waszymi życzeniami na butelki z alkoholem czy pudełeczka z ciastem. Pomożemy Wam w wyborze, zaproponujemy różne rozwiązania tak byście wybrali coś co najbardziej odpowiada Waszym gustom i upodobaniom.

FLORYSTYKA-

Dekoracje kościoła

Nasi floryści zadbają o bajkową scenerię kwiatową w kościele, tak by dzień Waszego Ślubu pachniał jeszcze przez wiele dni kwiatami, którymi udekorowano miejsce składania przez Was przysięgi małżeńskiej.

Dekoracje pojazdów ślubnych.

Wasz pojazd będzie się pięknie prezentował przyozdobiony Waszymi ulubionymi kwiatami.

Dekoracje stołów.

Wasi goście na pewno docenią i będą zachwyceni jeśli zdecydujecie się na żywe kompozycje kwiatowe na stołach weselnych. Mamy cały wachlarz możliwości od zawsze eleganckich róż, cudownej eustomy i skromnych tulipanów po dumne piwonie, wyniosłe mieczyki na dekoracyjnej santinie i delikatnych margaretkach kończąc.

FRYZURA I WIZAŻ-Nie masz głowy lub wiedzy, gdzie najlepiej zrobić się na „bóstwo” w tym szczególnym dniu? Nie szkodzi. My wiemy i podpowiemy, umówimy na próbne czesanie i próbny makijaż. Nie musisz się o nic martwić.

OPRAWA MUZYCZNA-Podpowiemy Wam, jakie zespoły najlepiej sprawdzają się na imprezach weselnych. Wiemy co nieco o ich składzie, repertuarze, sposobie prowadzenia dodatkowych zabaw i atrakcji. Powiecie nam czego oczekujecie od zespołu a my postaramy się znaleźć jak najbardziej odpowiedni dla Was.

LISTA PREZENTÓW-Koniec z niepraktycznymi prezentami, z którymi nie wiadomo co zrobić. Pomożemy Wam stworzyć listę prezentów, które będą Wam służyć, sprawiać radość no i oczywiście przypominać o ślubie i wspaniałych gościach, którzy obdarzyli Was wspaniałymi podarunkami.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA-Obejrzycie u nas albumy, które przygotowały dla nas różne studia fotografii. Umówimy was na spotkanie odnośnie szczegółów i Waszych wyobrażeń w jaki sposób ma być uwieczniony ten dzień. Wszystko po to, by papierowe wspomnienia z Waszego Ślubu przez wiele lat przypominały Wam o tym wspaniałym dniu pełnym wrażeń, emocji i szczęścia.

KOPALNIA POMYSŁÓW

Anioły – wspaniałe anielskie postacie, które czekać będą na Was przed kościołem, zabawiać będą gości, sypać płatkami róż, pozować do zdjęć. Mogą przeprowadzić Was i gości spod kościoła do lokalu weselnego, jeśli jest to w pobliżu.
Fontanna czekolady – pyszna, słodka atrakcja nie tylko dla dzieci. Z fontanny płynie przez cały czas ciepła płynna czekolada, którą nabieracie sobie wraz z ulubionymi dodatkami- owocami, piankami, rurkami i innymi słodkościami.
Drink bar – to specjalny barek z różnymi trunkami, z których wykwalifikowany barman na życzenie Waszych gości będzie serwował przepyszne drinki i koktajle.
Stół wiejski – czyli po prostu proste, wiejskie jedzenie przez niektórych już zapomniane- swojski chleb ze smalcem, ogórki kiszone, kaszanki, wędzone kiełbasy, prawdziwe pasztety...
Podziękowania dla rodziców - proponujemy zamiast bardzo ładnej ale już bardzo …. piosenki „Cudownych rodziców” zaprosić na króciutki występ np. skrzypka, który z wirtuozerią zagra utwór na skrzypcach specjalnie dla waszych wspaniałych rodziców.