luty

LUTY

PANNA MŁODA JAK KRÓLOWA ŚNIEGU

Zimowy Ślub i zjawiskowa foto sesja w zimowej scenerii. Prawdziwa Pani Zima jak co roku w tym miesiącu lód przemienia w nurt potoków.
W tym czasie modne są zawsze koronkowe i ażurowe, skromne i bogato zdobione, białe i kremowe dla kobiet, które kochają klasykę i tych które chcą na jeden dzień zmienić się w Królowę Śniegu.

Faktem jest, że każda kobieta tę wyjątkowość widzi inaczej. Z tego powodu projektanci tworzą suknie w różnych krojach i stylach. Rozpustny element naszego wesela to budżet jaki jesteśmy w stanie przeznaczyć? Każda Pani Młoda to Królowa tego Dni, która urzeka pięknem i powabem. Futrzane bolerko, bukiet, berło lub rożek oszroniony kryształkami wyróżniający się kwintesencją zimy.
A może sesja zdjęciowa nad strugą leśną skutą lodem?
W tym czasie Twój umysł jest w ciągłym ruchu. Przygotowania pełną parą. Wciąż przypływają przez niego potoki myśli, emocji, konkretnych planów czy chaotycznych wątków. Pragniemy wyciszenia, ale burza uczucia, że coś ma się wydarzyć wiruje wokoło Ciebie. Ty pragniesz kontrolować umysł, podejmujesz nieustanny wysiłek. Zainspiruj się reinkarnacją, jesteś w stylu Królowej Śniegu, przeżyj tę bajkę na jawie, zewnętrznie to wcielenie lodowatego piękna, a wnętrze żar miłości dominujący dla ukochanego. Każdy dla potwierdzenia swojego istnienia potrzebuje dziennie przynajmniej sześciu ,,głasków”, nawet tak pozornie wyglądająca dostojna Królowa Śniegu .
Biblijne przesłanie od wieków mówi: ,,Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego” i ciągle jest aktualne.
Jako dekoracje w tym przepięknym dniu polecamy przede wszystkim białe kryształki, kwiaty białe róże i anturia z odcieniami zieleni. Nieokiełznaną różnorodność i forma charakterystycznie widziana nawet w biżuterii czy diademie we włosach.
Magiczny obraz stworzy na pewno dostojny, mega lodowy – bezowy tort weselny, to zaskoczy naprawdę wymagających gości – satysfakcja gwarantowana!
Podany jako bryła na dywanie białych róż, będzie uzupełnieniem Waszego Wesela.