Dzień kobiet 2015

Dzień Kobiet już za nami a wraz z nim impreza dla Pań, organizowana przez naszą firmę dnia 7 marca w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Turystyki.

Myślę, że spotkanie udało się bardzo, o czym świadczyć może fakt, że większość pań kazała się już zapisać na przyszły rok.

Była muzyka, pyszne jedzenie, wykwintne drinki. Zrobiłam małą loterię. Można było wygrać parę prezentów, min. kwity, kosmetyki czy biżuteria. Najcenniejszą nagrodą był voucher na kwotę 200 zł do wykorzystania w naszej firmie na catering. Tak się zdarzyło, że udało się go wygrać jednej z naszych najlepszych kelnerek. Gratulacje Longina!. Poza tym były kalambury, występ KRISA czyli Krzysztofa Ścigała( prywatnie mojego męża) w małym recitalu,a także oczekiwany chyba przez większość Pań występ i warsztaty latino z Rafałem Janeckim zwycięzcą GRAND PRIX Polski tańca klasycznego. Pan Rafał okazał się przemiłym mężczyznom. Występ bardzo się podobał, po warsztatach myślę, że panie też co nieco zapamiętały, więc na pewno jego przyjazd był trafnym wyborem. Impreza trwała do godz. 1 w nocy. Dziękuje kochane kobiety za obecność i wybór naszej propozycji spędzenia tego wyjątkowego Święta z nami. Zapraszam już za rok na kolejną imprezę.