Kasia i Sebastian

Serdecznie dziękujemy p. Ewelinie i całemu zespołowi Linda Catering za przygotowanie i obsługę naszego przyjęcia weselnego, które odbyło się w sierpniu 2013 r. To był najlepszy wybór!


Już nie pierwszy raz byliśmy gośćmi na imprezach obsługiwanych przez p. Ewelinę i nigdy nie byliśmy zawiedzeni ich jakością, dlatego gdy przyszło nam organizować własne wesele, wybór był prosty. Współpraca od samego początku układała się bardzo dobrze, wszystkie nasze prośby zostały uwzględnione, a p. Ewelina zajęła się całą stroną organizacyjną, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie. Oszczędziliśmy czas, a p. Ewelina nie tylko pomogła nam przy wyborze menu, ale też zajęła się wystrojem sali, która wyglądała bajecznie, a jednocześnie spójnie z naszym zamysłem. W dwóch słowach: PEŁEN PROFESJONALIZM!

Serdeczne podziękowania należą się również obsłudze. Panie kucharki gotują z sercem i to widać i czuć. Wszystkie potrawy były bardzo smaczne i do tego ładnie podane. Panie kelnerki natomiast nawet o 3 w nocy, obsługiwały nas i naszych gości z uśmiechem na ustach - wielki szacunek Drogie Panie!
Podsumowując, z wielka przyjemnością polecamy p. Ewelinę i firmę Linda Catering.