lipiec

LIPIEC

Obrączki ślubne w średniowieczu symbolizowały wierność i nieskończoność uczucia rodzącego się pomiędzy dwojgiem zakochanych. Kluczem jest kolisty kształt, który nie ma początku ani końca.

Wymiana obrączek to wiara w magiczny, zamknięty okręg, chroniący przede nieczystymi mocami, a dziś oznaczają na pewno wierność, stałość i przywiązanie.
Najcudowniejszy letni czas, aby zaistnieć na ślubnym kobiercu i założyć najbardziej osobiste obrączki świata. Najpiękniejsze kamieni szlachetne na świecie w oprawie wyjątkowej biżuterii. Można wybrać gotowe w tysiącach wzorów lub zaprojektować swoją własną unikalną biżuterię. Spersonalizowane obrączki zyskują coraz większą popularność. Symbol obrączek ślubnych to miłość na całe życie. Kiedyś dopuszczalne były jednakowe obrączki, dzisiaj trendy dyktują kreatywną różnorodność i kombinacje.
Para narzeczonych zaprojektuje i wykona swoje obrączki ślubne pod opieką doświadczonych artystów złotników lub po prostu zleci ich wykonanie. Można na życzenie grawerować dowolne napisy, odciski palca, wykresy serca czy daty ślubu .
Chwile spędzone w pracowni złotniczej z pewnością okażą się niezapomniane. Chwile te mogą być uwieńczone fotografią czy filmikiem i wplecione jako wspólna droga narzeczonych trwająca już na etapie tworzenia obrączek.
Zachęcamy również Państwa do ekskluzywnego łakocia stworzonego z czekolady, bitej śmietany, posypanego 23- karatowym złotem, zaserwowany gościom weselnym. Jest to naprawdę bomba totalnego zaskoczenia i nie mały wydatek, ale jaka oryginalność. Na jadalne złoto w proszku czy opiłki posypane czekoladowe trufle, ręcznie robione, może pozwolić sobie niewielu, dlatego tam gdzie oryginał tam też podróbki. Jeśli nie stać nas na autentyczne złoto, a pragniemy zrobić wrażenie na gościach, postarajmy się o złoto lub srebro w sprayu.
Spożywcze barwniki w tych kolorach Ess Lack, są efektowne i bezpieczne dla zdrowia i w pełni jadalne. Można zaserwować gościom np. pucharki złotych całych truskawek, bo sezon nadal trwa. Albo srebrne patery wyłożone złotymi jabłkami dostępnymi przez cały rok.
Zarówno dekoracje sali weselnej i bukiet z butonierą dla Nowożeńców również może zostać okraszony złotym kolorem.
DZIŚ SZCZYTEM LUKSUSU JEST WŁAŚNIE JEDZENIE ZŁOTA...