wrzesień

WRZESIEŃ

W najpiękniejszym dniu życia wszystko powinno być jak z bajki. Bajecznie udekorowane sale balowe i wystawna uczta. To jednak tylko jeden z wielu scenariuszy, w który może wpisać się Twoje wesele zapięte na ostatni guzik.


Motyw przewodni powinien brzmieć „im mniej, tym lepiej” to nowoczesny styl jeśli chodzi o wystrój dekoracyjny sali. Każda sala poprzez dekorację nabiera odpowiednich walorów, tak by nie była „przebrana”. Ustalamy w jakim stylu ma być dekoracja i zestawiamy wszystko w spójną całość.
Oczywiście trzeba pamiętać zawsze o kompromisach, zazwyczaj są konieczne. Nowoczesny styl to delikatne kolory, elegancja i uniwersalność, a dla odważnych styl glamour, czyli przepych pożądany. Jest w nim uwielbienie wibrujących kolorów, przykuwających uwagą akcentów, luksus w pełni -najwyższy połysk!
Chcemy Państwu przedstawić wiele propozycji i zadbamy o Nowożeńców i ich rodziny, aby beztrosko upłynął im czas i była to szampańska zabawa.
Mamy dla Państwa dużą, klimatyzowaną ze sceną, salę weselną i kafeterię, która pomieści wspólnie około 140 osób. Oddajemy do dyspozycji jedną lub dwie łączone, gustownie urządzone sale. W zależności od charakteru spotkania, kombinacji sal, bądź ilości gości.
Pamiętajmy, że wyrafinowane detale dopełnią efekt szlachetnego wnętrza. Mogą być stoły dla gości rozmieszczone osobno, w podkowę lub rzędami, ale również niestandardowo na układzie dwóch sal. Ciekawa opcja, która cieszy się powodzeniem wśród dzieci lub osób starszych, są te stoły celowo lekko usytuowane z boku w części kafeterii, zaraz przy szeroko otwartych, rozsuwanych, przeszklonych drzwiach, z kolei sala główna jest salą restauracyjno-taneczną. Korzystną funkcjonalność oddaje nam to, jeżeli planujemy usytuować w dalszej części spokojniejszy dostęp do np.;wiejskiego stołu, drink baru, czy słodkiego kącika z fontanną czekoladową, owocowymi szaszłykami i różnorodnymi deserami na bazie owoców i słodkich przekąsek.
Ważna kolejna kwestia, wiadomo, że w mniejszym, przestrzeniach zawsze lepiej prezentują się wszelkie efekty świetlne, które budują klimat zabawy weselnej.
Zachęcamy Państwa do rozważnego namysłu i polecamy właśnie salę w Domu Kultury w Sokolnikach, gdzie jest piękna sceneria z dużym zdobionym i wyposażonym tarasem, alejkami w parku i placem zabaw.
Niezależnie od pory roku , zawsze sesja zdjęciowa w tym miejscu odda swój urok.
Wygląd sali jest kryterium bardzo subiektywnym i zależy od Waszych indywidualnych upodobań.
A o gustach się nie dyskutuje. No i pewność, że wystrój i styl nie kłóci się z wybraną przez Was stylizacją.

W ramach przyjęcia weselnego w Sali GOKSiT zapewniamy:
- chleb na powitanie Pary Młodej oraz szampan na toast powitalny
- obsługę kelnerską na przyjęcie weselne
- pokoje dla gości weselnych 35zł/osoba bez śniadania
- rabaty na menu weselne: konsumpcja dla dzieci do lat 12, dj,orkiestry,fotografa i kamerzysty 50% (ważne do końca roku 2016, realizacja wesela - 2017-2018)