październik

PAŹDZIERNIK

Wybór kwiatów na Wasze wesele jest równie ważne jak dobra kapela, czy dobranie ulubionego smaku tortu. Wystawne kwiaty wyrażają was, Wasz styl życia, upodobania i kaprysy. Dodają elegancji, romantyzmu lub ekstrawagancji. Dlatego tak wazne jest, aby dobrać je właściwie.

 

4
źródło: www.pinterest.com

Warto jest brać ślub w październiku, bo jest to wdzięczny temat na ślub i wesele, ten wybór ma wiele aspektów praktycznych.
Cudowne barwy jesień, najczęściej dopiero w październiku drzewa i krzewy się złocą i czerwienią. Więc urocza sceneria w obiektywie. Właśnie w październiku kwitną po raz drugi krzewy różane.
Piękne róże z ogrodu w wiązance ślubnej, czy astry-kocanki-symbolika ukrytych myśli. Inspiracja na stoły weselne to też jaskry, goździki i eustoma.
I wreszcie wspaniałe owoce jesieni i dynie, cukinie, grzyby, orzechy, jabłka i śliwy, to wspaniałe dary natury, które można wykorzystać w majestatycznie smakowite menu przyjęcia weselnego.
Skąd natomiast zaczerpnąć pomysł na temat przewodni naszego wesela? Najlepiej z naszego życia, własnych wspomnień, pasji i upodobań.

2
źródło: www.pinterest.com

 

 

1
źródło: www.pinterest.com

Świetną propozycję dla par, które szukają na swoje przyjęcie czegoś innego i niebanalnego są tzw. candy bary!
Jest to bufet słodkości, całe mnóstwo ułożonych różnorodnych słodyczy. Zamiast pater z ciastami na stołach, właśnie muffiny, desery w pucharkach, fontanna czekolady, oryginalne czekoladki typu trufle… i piramida dwóch rodzajów tradycyjnego sernika i jabłecznika pokrojonego w kostki zatopione w sosie budyniowym.
Kolejna atrakcja weselnego balu, popularna w ostatnich latach foto-budka- somoobsługowy automat fotograficzny, który drukuje zdjęcia natychmiast po ich zrobieniu. Podczas przyjęcia goście weselni, mają możliwość wklejenia swoich oraz wpisywania życzeń do pamiątkowej księgi gości.

Jak widać ślub inny niż wszystkie wcale nie musi być aż tak trudny do zorganizowania. Jeśli jednak potrzebujesz więcej inspiracji, po prostu wykonaj telefon do firmy Linda

3
źródło: www.pinterest.com


Zapraszamy!