listopad

LISTOPAD

Sakramentalne „TAK” jak najbardziej można powiedzieć w listopadzie, stojąc na ślubnym kobiercu. Być może będzie chłodno i cóż z tego, skoro żar miłości rozpala Wasze serca. Adwent zaczyna się dopiero pod koniec tego miesiąca. Wiele korzyści przyniesie listopadowy ślub.

1LIS
źródło: www.pinterest.com

Wszystkie sfery usług są skłonne do negocjacji, bo wiedzą, że klientów w tym czasie jest mało a i wybrana sala będzie zapewne wolna. Pogoda w tym czasie jest zazwyczaj stała, więc wybór kreacji ślubnej zapewne ułatwiony. Młodzi pragną mieć wesele niż przeciętne. Kto poszukuje oryginalności za niewielkie pieniądze, to właśnie prawdziwy wyczyn mieć wesele niezwykłe w ramach całkiem zwyczajnego budżetu. A może Wasza rocznicowa data związku to listopad i macie się z zamiarem wg tej daty pobrać? Ślub sentymentalny lub patriotyczny będą też tematem przewodnim, aby użyć polskich symboli narodowych. Stworzenie aury w stylu staropolskiej kuchni i zabawy. Wyjątkowy staropolski specjał to prosiak faszerowany pieczony w całości, udziec wieprzowy i indyk faszerowany. Dla zwolenników dziczyzny w wersji bez kości proponujemy mięsne gołąbki z kaszą gryczaną lub pęczakiem, steki z jelenia, bitki z dzika, zająca w śmietanie, szałwiowy królik, gulasz z sarniny, pierogi z bażanta, kaczka z batatami i wszelkie pieczenie w grzybach, a do tego śliwkowe wino.
Ni i zapewne model samochodu będący ozdobą samą w sobie, wzbogacony nielicznymi dodatkami. Typowe starodawne auto np Warszawa czy Syrenka 105 i ich karoserie koloru bordo metalic z chromowanymi zderzakami. Zapewniony kierowca ubrany w odpowiedni garnitur szofera i w białych rękawiczkach zawiezie Was w nową drogę Waszego życia.