Linda Event w Wieruszowie otwarty!

Witajcie. Lokal Linda Event w Wieruszowie otwarty. Jesteśmy po pierwszych imprezach w nowych wnętrzach. Mam nadzieję, że nowe aranżacje przypadną Wam do gustu i chętnie skorzystacie z naszych usług, zamawiając imprezy okolicznościowe u nas. Czekamy na rezerwacje i na Was.

Czytaj więcej

Oferta wigilijna

Rozpoczynamy pracowity i gorący okres w pracy. Wigilie firmowe, spotkania integracyjne przedświąteczne, bale sylwestrowe, wszystko to w toku przygotowań i organizacji.

Czytaj więcej

Wielkanoc 2019 oferta

Święta Wielkanoce już niebawem. Jeśli ktoś z Państwa życzyłby sobie pomocy od strony kulinarnej na te wyjątkowe dni,to jesteśmy do Waszej dyspozycji...

Czytaj więcej

Dzień Kobiet 2019 u Lindy-relacja

Jak co roku organizowaliśmy imprezę z okazji Dnia Kobiet. W tym roku zainteresowanie było tak duże, że mieliśmy dwie odsłony tego Święta: 16 i 23 marca. Impreza pod hasłem Kryptonim 007 u Lindy. Tematycznie związana z agentem Jamesem Bondem i polskim porucznikiem Borewiczem.

Czytaj więcej

Szkolenie kelnerskie

Jesteśmy po szkoleniu. Mimo 17 lat istnienia na rynku, więc co za tym idzie dość długiego doświadczenia, jednak dowiedzieliśmy się wiele nowych, ciekawych rzeczy, które nie zawsze są takie oczywiste. Niekiedy chodzi naprawdę o niuansy.

Czytaj więcej

Festyn 2018

Firma Linda jak co roku zaangażowana była przy okazji Festynu Gminnego 2018.
Oto parę fotek z naszej degustacji, którą zaproponowaliśmy mieszkańcom Gminy Sokolniki:

Czytaj więcej

Dzień kobiet 2018

Kochane, dziękuję że byłyście z nami. Mam nadzieję, że impreza spełniła Wasze oczekiwania i świętowałyście swoje Święto "należycie".

Czytaj więcej

Magia Orientu

Zapraszamy serdecznie na Dzień Kobiet do Lindy. Powita Was klimat gorącego południa, kakofonii barw i najpiękniejszych zapachów...

Czytaj więcej