Przypominamy o zapisach na Andrzejki w Sokolnikach.

Przypominamy o zapisach na Andrzejki w Sokolnikach.
UWAGA! Dla wszystkich Andrzejów zniżka 20% , zarówno na wejściówki na naszą imprezę taneczną, jak i na cateringi imieninowe do domu.
Andrzejów, Jędrków, Andrzejków, Andrzejusiów zapraszamy serdecznie

Andrzejki u Lindy

Zapraszam na super imprezę andrzejkową do Sokolnik. U nas jak zwykle gwarantujemy niezapomnianą zabawę w rytm najlepszych utworów. Cena 60,00 zł od osoby z konsumpcją.

Czytaj więcej

Kawiarnia w Zielonym Parku

Parę dni temu pisałam o naszej przerwie "obiadowej " w związku z wakacjami. Ale ponieważ w przyrodzie nie może być próżni, nie żegnamy się z Wami na te dwa miesiące, lecz mamy letnią propozycję spędzenia weekendowych wieczorów z nami czyli, zapraszamy do kawiarni w zielonym parku w Sokolnikach

Czytaj więcej

15 lecie firmy LINDA

3 czerwca 2016 r w sali GOKSiT w Sokolnikach odbyła się uroczystość z okazji 15 lecia istnienia firmy LINDA. Tak, tak aż sama nie mogę w to uwierzyć, że to już tyle. Zaczynaliśmy bardzo niepozornie i powoli, ale dzięki ciężkiej, rzetelnej pracy jesteśmy teraz w tym właśnie miejscu i możemy cieszyć się tylu lat dobrej pracy, satysfakcjonującej pracy.

Czytaj więcej

Ogólnopolskie Święto Mebli i Meblarzy-Bankiet

W ostatni weekend maja b.r. w Sokolnikach odbyło się I Ogólnopolskie Święto Mebli i Meblarzy. Nasza firma została poproszona o przygotowanie bankietu dla zaproszonych gości - przedstawicieli firm i instytucji. Z przyjemnością podjęliśmy wyzwanie. Oto kilka zdjęć z tej uroczystości.

Czytaj więcej